Někdy pomůže, když se na náš problém podívá někdo zvenčí, abychom mohli i my uvidět a najít cestu ven ze začarovaného kruhu. 

Problém současného lékařství v Čechách je ten, že si neuvědomuje a ani nepátrá po příčinách atopického ekzému a vnímá ho jako nevyléčitelné utrpení. Pacienti jsou zoufalí a pohybují se v začarovaném kruhu čím dál silnějších léků a mastiček, které postupně přestávají zabírat.

Pokud se odmítáte smířit s údajnou nevyléčitelností ekzému a jste odhodlaní pracovat pro své zdraví, pak právě pro Vás jsou tyto konzultace.
Pojďme společně prolomit začarovaný kruh, hledat a léčit možnou příčinu atopického ekzému u Vás a znovu obnovit ztracené zdraví. Základními pilíři na cestě ke zdraví jsou správné stravování, životospráva a práce s vlastním podvědomím a primárními vztahy.  

Pokud bych nebyla naprosto přesvědčená o tom, že konzultace se mnou změní Váš život k lepšímu, vůbec bych Vám je nenabízela. Proto poskytuji 100% záruku spokojenosti. Pokud Vám setkání se mnou nepřinese žádné užitečné informace, prostě Vám vrátím peníze.

 

Kde mohu pomohu, co nezmohu, nechám na Bohu. 

 

Kolik to stojí?

  • Základní cena osobní konzultace: 1000 Kč / hodina
  • Studenti, důchodci a ženy (popř. muži) na mateřské dovolené: 800 Kč / hodina

Vždy platí 100% záruka spokojenosti – pokud Vám setkání se mnou nijak nepomůže, peníze Vám samozřejmě vrátím. Záruka platí dva měsíce od posledního setkání. 

Všechny konzultace k zeleným potravinám jsou zdarma.  

Počítejte s tím, že první konzultace trvá obvykle 2-3 hodiny, další setkání už mohou být kratší, vždy podle Vašich potřeb. Konzultace může proběhnout osobně v Praze, nebo se můžeme spojit na skype. 

Objednáním konzultace vyjadřujete souhlas se Všeobecnými obchodními podmínkami.

 

V SOUČASNÉ DOBĚ OSOBNÍ KONZULTACE NEPOSKYTUJI.

PILNĚ PRACUJI NA ONLINE KURZU, ABY SE LÉČIVÉ INFORMACE MOHLY DOSTAT KE VŠEM, KTEŘÍ JE POTŘEBUJÍ. 

 

Jak to probíhá?

Domluvíme si schůzku. Pracuji v Praze. Osobní setkání je přínosnější, ale pro mimopražské nabízím i konzultace po skype. V domluveném čase navážeme videospojení a setkání probíhá on-line.

V první části schůzky si promluvíme o tom, co Vás trápí, kdy se u Vás ekzém objevil, jak probíhala dosavadní léčba, podíváme se na Váš jídelníček a zabrousíme trochu do historie – budu se Vás ptát na Vaše narození, rodinné zázemí a první roky života, proto prosím pokud máte možnost, popovídejte si o tom se svými rodiči ještě před naší schůzkou.

V další části začneme navrhovat řešení. Upravíme Váš jídelníček, poradím Vám, jaká laboratorní vyšetření by bylo vhodné podstoupit, jak upravit domácí prostředí, čím ošetřovat pokožku, jak Vám pomohou zelené potraviny, vysvětlím všechny souvislosti a samozřejmě zodpovím Vaše dotazy. Za čas, který strávíme hovorem o zelených potravinách, neplatíte nic.

Na první schůzce se obvykle věnujeme hlavně oblasti těla, tedy výživě a detoxikaci, péči o pokožku a úpravě domácího prostředí tak, aby se ekzém co nejrychleji zklidnil. Po schůzce jsme spolu dál v telefonickém a emailovém kontaktu. Kontaktování nechávám na Vás - napište mi, jak se Vám daří nebo pokud si s něčím zrovna nebudete vědět rady. Krátké telefonické a emailové porady jsou v ceně konzultace.

Na dalších schůzkách pak postupně rozklíčujeme vnitřní příčiny atopického ekzému, pokud je to potřeba. Někdy k uzdravení stačí jen prostá úprava stravování a domácího prostředí. Pamatujte, že uzdravení je cesta. Radujte se z dílčích úspěchů a nečekejte výsledky ze dne na den. Vaše tělo se dokáže uzdravit, ale potřebuje k tomu svůj čas. 

DŮLEŽITÉ: Nejsem lékařka ani certifikovaná nutriční terapeutka a setkání se mnou nijak nenahrazuje konzultaci s lékařem nebo specialistou. Neumím ani žádná tajuplná kouzla, kterými bych mohla provádět zázračná uzdravení na počkání. Mohu Vám pomoci najít Vaši cestu k uzdravení a podělit se o své zkušenosti, nemohu ale v žádném ohledu převzít zodpovědnost za Vaše zdraví. 

 

Jak se objednám?

Zavolejte, napište email nebo SMSku, nebo použijte Facebook. Pokud nebudu moci odpovědět ihned, zavolám zpátky.

Kontakty:

Mobil: +420 603 596 722

email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

FB: Jak vyléčit ekzém

  

Vlastní zdraví je nejdůležitější investice, jakou můžete udělat.

Starejte se dobře o své tělo a ono vám oplatí dlouholetou věrnou službou.  

 

Těším se na setkání s Vámi!