Tento e-book můžete získat ZDARMA při objednání e-booku "Výživa při léčbě atopického ekzému".

 

MINIKUCHAŘKA

ANEB

17 NEJLEPŠÍCH RECEPTŮ OD BABIČKY

Trápí vás nebo vaše děti ekzém?

Potýkáte se se změnou jídelníčku a nevíte, co vlastně vařit a z čeho?

Nevíte, čím nejlépe nahradit mléko, vejce, cukr, pšeničnou mouku, ořechy..?

Chcete nahlédnout do kuchyně dvou zkušených kuchařek?

Když je člověk zvyklý vařit celý život klasickou českou kuchyni, může být těžké uvařit na jednou pro někoho, kdo většinu obvyklých ingrediencí z nějakého důvodu jíst nemůže. Naše babička Jana se ale tohoto úkolu zhostila s ohromnou grácií a již při našem prvním setkání pro mě uvařila hostinu přímo královskou, na kterou dodnes ráda vzpomínám. :) Za ty roky, co se známe, se moje stravovací potřeby několikrát změnily, stejně jako tolerance našeho malého Toníčka. Babička Jana se ale v kuchyni nezalekne ničeho a postupně vytvořila množství nápaditých a chutných receptů. Nejlepší z nich vám předkládáme v této Minikuchařce. Ukážeme vám, že nic není nemožné a že klasické recepty se dají s trochou cviku přizpůsobit téměř jakýmkoliv omezením.

 

V MINIKUCHAŘCE NA VÁS ČEKÁ:

-         Nízkohistaminové recepty na hlavní jídla, dezerty i polévky.

-         Uvaříme pro různé kombinace intolerancí: bez lepku, bez vajec, bez mléka, bez cukru, bez ořechů, bez masa.

-         Jak vytvořit dvě ne-stejná jídla v případě, že omezení v potravinách dodržuje jen část rodiny.

-         Návody na úpravy klasických receptů podle vaší tolerance.

-         Spousta praktických rad od zkušených kuchařek.

 

Žádná pustá teorie! Všechny recepty v Minikuchařce jsme samy ozkoušely, uvařily a ochutnaly, jsou testovány i na dětech. :) 

 

 

CO ŘÍKAJÍ TI, KTEŘÍ UŽ MINIKUCHAŘKU ČETLI

„Přístup Hanky Dvořák Farkačové ke zdraví a výživě mi je hodně blízký, i když se od mého v detailech liší. I přes určité odlišnosti, nebo právě pro ně, se mi Hančin ebook velice líbí. Minikuchařka, to jsou recepty koncipované tak, aby se podle nich dalo vařit, i se z nich učit a získávat inspiraci, tvořit vlastní varianty. Jsou zde recepty velice zdravé i takové, které potěší bříška konzervativních gurmánů a přitom neublíží. Všechny recepty jsou však nesmírně lákavé. Proto věřte, že se i na snad někdy trnité cestě za zdravím určitě dobře najíte!“

Hana Zapletalová, specialista v oblasti výživy a živé stravy, autorka knihy Nevšední gurmán, instruktorka směrů Body and Mind, autorka webu Zdraví v nás.

 

„Zdravé vaření při léčbě ekzému se zpočátku může jevit trochu jako alchymie. V této Minikuchařce však Hanka ukazuje, že to tak být nemusí a člověk není odkázaný jen na suchou rýži s brokolicí. Recepty na polévky, různorodá hlavní jídla i dezerty mohou být inspirací nejen ekzematikům, ale všem, kteří se snaží jíst zdravě a výživně. “

Anežka Zelinková, vyléčená atopička

 

Když jsem před lety poprvé držela v ruce tabulku pro nízkohistaminové stravování, byla jsem poměrně zoufalá. Vůbec jsem nevěděla, co si s tím seznamem mám počít. Co sakra budu jíst? Ze začátku jsem jedla třeba vařenou rýži s vařenou brokolicí, nebo vařené jáhly s vařeným květákem, mockrát jsem jídlo spálila, zkazila, nebo zničila hrnec...

Kdybych měla hned od začátku k dispozici takovouhle kuchařku, mohla jsem si ušetřit mnoho nepovedených kulinářských pokusů a zkažených drahých surovin.

Teď může naše minikuchařka usnadnit cestu právě vám! 

Ebook je možno zakoupit i v rámci Evropské unie a zaplatit v eurech. Mimo státy EU není z daňových důvodů možné ebook objednat, děkuji za pochopení. 

 

Tento ebook můžete získat ZDARMA jako bonus k ebooku Výživa při léčbě atopického ekzému.

Raději objednat balíček Výživa při léčbě atopického ekzému + Minikuchařka jako bonus.

Chcete dopředu ochutnat jeden z našich receptů? Tady je.

 

O AUTORCE

Bc. Hana Dvořák Farkačová od dětství trpěla atopickým ekzémem. V době dospívání prošla náročným procesem léčby, což otočilo její vnímání světa o 180°. Namísto potlačování příznaků se nyní zabývá hledáním příčin potíží, ve všech oblastech svého života.

Vyvinula poradenskou metodu 3x3, která pomáhá nacházet a řešit příčiny ekzému každého jednotlivce. O své zkušenosti se dělí prostřednictvím blogu, ebooků, přednášek a osobních konzultací. Věří, že každý člověk může být zdravý.