Mám ty nejhodnější miminka na světě, takže pobytový kurz JAK VYLÉČIT EKZÉM U MOŘE letos bude!  

 Zažijte s námi nejléčivější dovolenou všech dob. Osobně vás naučím všechny tajné triky, jak se ekzému skutečně a nadobro zbavit! 

 

10. 9. - 17.9.2022:

Duče u Omiše, Chorvatsko

 

 

 

Každý atopik ví, že moře léčí... Jenže po návratu domů se ekzém zase rychle vrací do starých známých svědivých kolejí... 

Co kdybyste tentokrát mohli jet k moři s někým, kdo ekzému opravdu rozumí? 

S někým, kdo si sám cestu z ekzému ke zdraví prošel a ví, jak to funguje? 

Co kdybyste se letos u moře naučili úplně všechno, co potřebujete k tomu, abyste v uzdravování mohli úspěšně pokračovat i doma? 

Co kdyby za rok touhle dobou byl váš ekzém jen pouhou vzpomínkou?

 

 

TOHLE JE KONEC MARNÉHO BOJE S EKZÉMEM A ZAČÁTEK CESTY K PLNÉMU ZDRAVÍ!

Nejspíš jste už ledacos zkusili, ale ekzém se vždy zase vrátil. Nejrůznější diety, výživové doplňky, abrakadabra terapie, tisíce mastiček, hromada vyšetření klasické i alternativní medicíny Možná putujete od lékaře k lékaři a vždycky dostanete jen politování a další recept na další mastičky a prášky. Jenže ani silné mastičky a léky už moc nezabírají a ty supersilné se vám nechce dávat, protože mají fakt ošklivé vedlejší účinky? 

Vaši blízcí si o vás myslí, že jste blázen, když pořád zkoušíte něco nového. Netušíte, co vlastně můžete jíst, netušíte, jak zastavit to proklaté svědění. Proč zrovna vám se děje něco takového? Točíte se v kruhu, kůže pořád svědí a bolí a tak po každém neúspěšném pokusu zase sáhnete po kortikoidech s pocitem, že jste zase prohráli a nejspíš ani nikdy vyhrát nemůžete. A možná, jako dřív já, občas brečíte zoufalstvím. Možná i docela často... 

 

ZNÁM TO, MĚLA JSME TO ÚPLNĚ STEJNĚ! KDYSI JSEM I JÁ SNILA O ZDRAVÉ KŮŽI. TEĎ SNÍM O TOM, ŽE POMŮŽU PRÁVĚ VÁM!

Ve spolupráci s CA Jadran za pusu pro vás připravujeme unikátní léčivý pobyt u moře. V průběhu týdne nás společně čeká 5 nabitých přednášek, ve kterých vám předám ty nejdůležitější informace a nejtajnější triky, abyste svému ekzému rozuměli, a přesně věděli, jak na něj. Na každou přednášku navazuje beseda - všechny otázky budou zodpovězeny!

Pochopíte PROČ máte ekzém a naučíte se JAK se ho zbavit. 

 

 

TÉMATA PŘEDNÁŠEK

1.     PŘÍČINY ATOPICKÉHO EKZÉMU

Odkud se bere ekzém? Proč trápí zrovna mě nebo moje dítě? Co ho ovlivňuje? Jakými pravidly se řídí?

2.     VÝŽIVA A DETOXIKACE

Jaké je to správné jídlo pro atopika? Co je to nutriční stres? Jak na detox, aby byl bezpečný a šetrný i pro malé dítě?

3.     HISTAMIN A STŘEVNÍ MIKROBIOM

Jak souvisí zdraví kůže se zdravím střeva? Co je to histamin a jak souvisí se vším tím svěděním, mokváním a zarudnutím?

4.     OŠETŘOVÁNÍ POKOŽKY, TIPY A TRIKY

Existuje bezpečné drbání? Co mi uleví od svědění bez závažných nežádoucích účinků? Jak pečovat o mokvající kůži?

5.     VNITŘNÍ PŘÍČINY, MYSL A PODVĚDOMÍ

Proč stres a některé emoce zhoršují svědění? Proč mě moje mysl sabotuje a jak s ní mohu pracovat? Co je to limbický otisk?

 

MINIKURZY VAŘENÍ

V malých skupinkách se naučíte připravovat vyvážená jídla bez lepku, bez mléka, bez cukru, bez alergenů, s nízkým obsahem histaminu a hlavně s láskou! 

Společně uvaříme polévky, saláty, hlavní jídla i dezerty. Připravované recepty přizpůsobíme vám na míru! Zkrátka naučíte se to, co se budete chtít naučit. ;)

PDF kuchařka se všemi recepty vám přijde emailem jako dárek po návratu domů.

 

 

UBYTOVÁNÍ

Ubytování pro nás s láskou zajišťuje CA Jadran za pusu. K dispozici budeme mít dvou-, tří-, a čtyřlůžkové apartmány. Apartmány vybavené kuchyňkou, koupelnou, wifi a klimatizací se nachází ca 60 metrů od pláže. Oblast Omiše je v Chorvatsku jedinečná tím, že nabízí písčité pláže s pozvolným vstupem do moře – ideální pro děti. :)

V těsné blízkosti apartmánových domů se nachází zastíněný venkovní přednáškový prostor, kde se budeme setkávat na přednášky a besedy. 

Veškeré dotazy ohledně ubytování směřujte na naši úžasnou delegátku Ivu Hampelovou z CA Jadran za pusu na čísle 722 923 640 nebo emailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Pozor! Ubytování není v ceně programu! CA Jadran za pusu je pořadatelem celé akce. Není možné sjednat ubytování jinde. Delegátka Iva Hampelová se o nás taky bude celý týden s láskou starat. :)

Cena ubytování:    3500 Kč (ca 140 EUR) / dospělý, 1750 Kč (ca 70 EUR) / dítě do 12 let, miminka bez nároku na lůžko zdarma

 

Jedna hodina mého času v konzultacích stála 1 000 Kč. 

Účastníci uplynulých turnusů se na konci týdne shodli na tom, že kurz má pro ně hodnotu 10 000 Kč a vyšší

Pouze letos se vám budu věnovat celý týden jen za

 

5 929 Kč 

Cena je včetně 21 % DPH.

Cena zahrnuje program a všechny bonusy popsané níže. 

Cena nezahrnuje ubytování. Strava, doprava a pojištění je ve vlastní režii účastníků! 

Každý apartmán je vybaven kuchyňkou, v okolí je několik pěkných restaurací, dobře zásobený obchod s potravinami přímo v Duče, nebo v Omiši.

Doprava možná autem, autobusem, vlakem nebo letecky do Splitu.  

 

 

 

 

Příklad 1

Jste jeden dospělý účastník bez dětí. Zaplatíte 3500 Kč za ubytování a 5929 Kč za program.

 

Příklad 2

Jste maminka se malým atopickým miminkem.

Zaplatíte 5929 Kč za program a 3500 Kč za ubytování, miminko může být na přednáškách s vámi, pokud nebude rušit ostatní. Budu s sebou mít tým pomocníků, volné ruce k chování nebo vožení kočárku se nejspíš taky najdou. 

 

Příklad 3

Jste rodina 2 dospělí a 2 školní / předškolní děti. Za ubytování zaplatíte 10500Kč.

Pokud se jeden dospělý zúčastní programu a druhý bude hlídat děti, pak zaplatíte program pouze za jednoho, tedy 5929 Kč.

 

 

 CO ŘÍKAJÍ LIDÉ, KTEŘÍ S NÁMI JELI K MOŘI V MINULÝCH LETECH? 

 

Ekzém jsem měla od dětství. Kolem devatenácti se mi začal hodně zhoršovat, ekzém se objevoval všude po těle kromě nohou, začínala jsem být dost zoufalá... Rozhodla jsem se skončit s kortikoidy a narazila jsem na Hanku Farkačovou, která bojuje za zdraví a ne proti ekzému. :) Chtěla jsem konečně vyřešit příčinu! Dnes si říkám, kde bych byla, kdybych nenarazila na Hanku. U moře mě Hanka naučila co jíst, jak se mít ráda, jak k léčbě přistupovat opravdu komplexně. Týden přednášek, vaření, celodenní pomoci a poradě s Hankou... Strašně mě to nakoplo, můj ekzém je od té doby mnohem lepší, a hlavně já mám mnohem lepší pocit, protože konečně vím, co dělám. Pokud chcete taky bojovat za zdraví, stoprocentně doporučuju Hanky kurz u moře! :)

KRISTÝNA VLADYKOVÁ, účastnice kurzu Jak vyléčit ekzém u moře 2020

Do Chorvatska jsem se vydala s celou rodinou a byla to jedna z nejkrásnějších dovolených, kterou jsme kdy absolvovali. A to především díky naprosto pohodové a přátelské atmosféře, kterou tam Hanča vytvořila. Já tu holku prostě zbožňuju!!! A to nejen proto, že nám po tak dlouhé době pomohla s ekzémem u dětí i u manžela, který se s ním trápil snad celý život, ale i pro její neskutečně příjemný, osobní a profesionální přístup. Hanka nám všechno jednoduše a srozumitelně vysvětlila. A začali se dít velké věci… Šestiletá Verunka je konečně zcela bez ekzému, dvouletý Míša konečně spí celou noc! Manžel cítí neuvěřitelné zlepšení, má dokonce občas už i období, kdy je zcela bez ekzému a vůbec se neškrábe. Musím říct, že v takhle dobrém stavu ho snad neměl za celou dobu, co jsme spolu (už krásných 18 let..)

RADKA KOLETOVÁ, účastnice kurzu Jak vyléčit ekzém u moře 2020

Měla jsem možnost strávit 7 dní s lidmi, kterým osud do cesty přihrál podobnou výzvu jako mne. A to život s ekzémem. Do té doby jsem znala převážně mastičky, doktory a tak nějak mi nebylo jasné co se s mou kůží děje a proč. Až tady jsem odkryla další a další souvislosti a až tady jsem se naučila dívat se na svůj ekzém jinak - CELISTVĚ. Začala jsem více přemýšlet o tom co jím a o tom jak se ve svém těle cítím. Uvědomila jsem si, že všechno souvisí se vším a že je to taková skládačka, která když se správně dá dohromady - můj ekzém povolí. Pomohlo mi být s lidmi, které trápí stejné téma. Pomohlo mi poslechnout si jejich příběh a říct jim ten můj. Obrovské DĚKUJI patří Haničce - její práci a její touze vyléčit sebe a podělit se o to s námi. Můj ekzém je z 80% lepší a to je opravdu krásný pocit. Jestli můžete přijet tak určitě neváhejte. Spokojenost vás nemine.

HELENA VRÍČANOVÁ, účastnice kurzu Jak vyléčit ekzém u moře 2020

Pobyt "u more" v Chorvátsku s Hankou mi dá sa povedať zmenil život. Hanka mi pomohla pochopiť moju chorobu ako celok a zmeniť nastavenie mojej mysle, chápanie ekzému. Hanka sa venovala každému z nás individuálne. Na jej prednáškach som sa naučila veľa o tom prečo ekzém vzniká, o tom ako fungujú jednotlivé mechanizmy v tele, ktoré ovplyvňujú stav mojej kože, ale tiež hlavne veľa o zdravej výžive v respektíve o strave vhodnej pre ekzematika. V minulosti, som sa snažila držať rôzne diéty, no žiadne z nich mi nevydržali a hlavne som sa nimi veľmi trápila. Od kedy som prišla z pobytu pri mori, moja strava sa úplne zmenila, veľa vecí som musela vyradiť, ale čo je dôležité, nerobí mi to už vôbec problém, ba práve naopak teší ma to. Momentálne je moja koža na tom oveľa lepšie, nepoužívam už žiadne kortikoidy a lieky. A za toto všetko neskutočne vďačím Hanke Farkačovej. Je to poklad. Hanka túto prácu robí vážne s úprimnou túžbou odovzdávať svoje získané vedomosti a odžité a na sebe odskúšané skúsenosti ďalej, aby sme sa my partia ekzematikov mali na tomto svete lepšie ! Tento pobyt vrele doporucam!

KATARÍNA SKOKANOVÁ, účastnice kurzu Jak vyléčit ekzém u moře 2020

 

 

 

JASNĚ, ŽE MÁM PRO VÁS I PÁR SKVĚLÝCH BONUSŮ!

    • PDF kuchařku se všemi recepty, které společně uvaříme v hodnotě 289 Kč

Abyste podle nich mohli snadno vařit i doma. Kuchařku vám pošleme co nejdřív to půjde - budeme ji totiž tvořit teprve na místě, spolu s vámi a pro vás, podle toho, co se právě vy budete potřebovat naučit vařit. 

    • ebooky Kuchařka od moře 1 a 2 v hodnotě 578 Kč

Navíc získáte i všechny recepty, které jsme vařili s účastníky předchozích turnusů kurzu Jak vyléčit ekzém u moře. Budou se vám hodit! 

    • ebook Výživa při léčbě atopického ekzému + všechny bonusy v celkové hodnotě 3811 Kč

V tomhle ebooku na více než 170 stranách popisuju všechno, co se týká výživy při léčbě ekzému. Najdete v něm čtyřkrokový promyšlený plán na úpravu jídelníčku, který opravdu funguje a všechny diety strčí do kapsy!

    • přístup k online kurzu ZA ZDRAVOU KŮŽI + všechny bonusy v celkové hodnotě 8822 Kč

Do tohohle kurzu jsem dala opravdu všechno. Všechno, co budu povídat u moře a co si možná na první poslechnutí nezapamatujete. I všechno, co se k moři nevešlo! V 58 videích v celkové délce 13 hodin získáte kompletní ekzémovou knihovničku, která bude vždy po ruce! Mezi bonusy patří léčivá pohádka pro děti, pět vedených meditací navržených speciálně pro ekzémové pacienty a podpora celého mého týmu!

 

Bonusy v celkové hodnotě 13 500 Kč

vy získáte k pobytu zcela ZDARMA

 

garance

A CO KDYŽ...? COVID GARANCE! ✅

Doba je jaká je. Počítám s tím! Pokud byste vy (nebo nedej bože já) nemohli nakonec vycestovat z důvodu kovidových opatření, vrátím vám 50% ceny a pošlu vám všechny bonusy! 
To znamená, že 2 965 Kč byste získali obsah v hodnotě 13 500 Kč. To je myslím víc než fér. 

Doporučuji sjednat si v rámci cestovního pojištění i covid pojištění, který by pokrylo náklady na ubytování v případě nařízené karantény nebo pozitivního testu. 
Máme dobré zkušenosti s pojištěním u pojišťovny ERV. Toto pojištění je možné také sjednat  prostřednictvím našeho partnera CA Jadran za pusu. 

 

Tak co, uvidím se s vámi u moře?

Rezervujte si místo raději včas, máme k dispozici jenom asi 45 lůžek a 18 míst na programu.
Můžete přijet s celou rodinou a užít si opravdu báječnou dovolenou.
Kdo dřív přijde, ten jede! :)
Jestli pojedeme i příští rok, to záleží od našich dvojčat. Možná že jo, možná že ne. Neodkládejte to. :)

 

Objednejte si kurz raději HNED, později už možná nebudou místa!

Po vyplnění poptávkového formuláře předám vaše údaje CA Jadran za pusu, spojí se s vámi delegátka Iva Hampelová, domluvíte se na ubytování, eventuálně pojištění, a Iva vám pak vystaví fakturu na celou částku, podle toho, kolik osob bude ubytovaných a kolik osob se zúčastní programu. Vaše místo je rezervované ve chvíli, kdy dostanu od Ivy zpětnou vazbu, že má od vás připsanou platbu.

 

 

 

Srdečně
Hanka Dvořák Farkačová

autorka projektu Jak vyléčit ekzém

PS:

Nezdá se vám to, opravdu to je velmi dobrá a bezpečná nabídka. Už zbývá jen kliknout na tlačítko výše, p5ihl8sit se a já se těším, že se osobně setkáme u moře! Těším se, že to společně rozmotáme a vy se už brzo ve své kůži budete cítit mnohem lépe... A pak mi pošlete VÁŠ příběh o uzdravení... :)
Potřebujete se ohledně kurzu na něco doptat? Napište mi na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 

 

u-more