EBOOK VÝŽIVA PŘI LÉČBĚ ATOPICKÉHO EKZÉMU

ANEB

JAK SE PROJÍST KE ZDRAVÍ VE 4 PROMYŠLENÝCH KROCÍCH

 

Trápí vás nebo vaše děti ekzém?

Hledáte jiné možnosti, jak si pomoct, než jsou kortikoidy a antihistaminika?

Uvažujete o změně jídelníčku, ale nevíte, jak na to?

Tápete mezi zcela protichůdnými informacemi a nemůžete se v nich vyznat?

Chcete se jako já projíst ke zdraví?

Ještě před několika lety jsem měla vyrážku po celém těle, hnusný mokvající ekzém, který střídavě svědil nebo bolel. Brala jsem několikrát denně násobně zvýšené dávky veškerých dostupných antihistaminik, ale žádné léky už nezabíraly. Pokud jsem se v té době zabývala jídlem, tak pouze z hlediska kalorií, v neustálé marné snaze zhubnout...

Pak přišel zlom a já jsem se začala ptát: „Co mohu já udělat pro to, abych se uzdravila?“ Postupně jsem získala poměrně slušný přehled (nejen) o výživě a ekzém už mě dávno netrápí. 

V tomto ebooku vám na bezmála 140 stranách dávám vše,  co vím, o výživě a atopickém ekzému. 

 

TENTO EBOOK JE NAPROSTO UNIKÁTNÍ: 

-         Najdete v něm přesný návod pro úpravu jídelníčku krok za krokem.

-         Umožní vám dosáhnout maximálního výsledku s vynaložením co možná nejmenšího úsilí.

-         Pochopíte co jíst, co nejíst, jak jíst a proč to tak je.

-         Už nebudete tápat, ale budete ve svém jídelníčku dělat pouze smysluplné úpravy.

-         Získáte účinné výživové nástroje pro obnovení zdraví a regeneraci kůže pro dospělé i pro malé děti, kojence a batolata.  

-         Pomůže vám zorientovat se ve světě zdravé výživy a najít si vlastní cestu.

Žádná pustá teorie! Všechno, co jsem do ebooku napsala, jsem sama ozkoušela, uvařila a zažila. Každá informace v ebooku je podložená žitou praxí. 

 

CO ŘÍKAJÍ TI, KTEŘÍ UŽ EBOOK ČETLI

„Hana napsala skvělý, velmi ucelený, jasný a praktický ebook o výživě při léčbě atopického ekzému, ve kterém vychází ze svých vlastních zkušeností a odborných znalostí, které na své cestě ke zdraví nastudovala. Jsem ráda, že vznikl takový specifický a hlavně praktický materiál, který může pomoci mnoha lidem. Hana předává cenné zkušenosti, praktické rady a nechybí jí nadhled a humor. Ebook je doplněn úžasnou minikuchařkou, kde se můžete inspirovat. Doporučuji všem lidem, kteří se rozhodli vyléčit ekzém!“

Ing. Zita Viková, certifikovaný poradce pro výživu

 

„V této knize získáte kromě široké škály teoretických informací také oporu psychickou, která je podle mě velmi důležitá. Kniha je psána jednoduše a přitom komplexně a uceleně. Je plná zajímavých příměrů, krátkých a úderných hesel, která si snadno zapamatujete. Hanka vám nevnucuje žádnou striktní cestu plnou omezení, dává vám spíše ucelené informace, které můžete využít pro nalezení vlastní cesty, což je podle mě přesně to, co člověk s podobným trápením potřebuje.“

Barbora Charvátová, autorka webu Máma v kuchyni

 

„Autorka si prošla opravdovým utrpením této nemoci a nakonec se vlastně sama svými vlastními silami vyléčila. Ačkoli není Hana oficiální odborník na výživu, její zkušenosti v praxi už snad nemohou být širší. V e-knize naleznete všechna témata přehledně uspořádaná a nemusíte se bát žádných složitých nepochopitelných pouček a formulací. Kniha vás povede k uzdravení po krocích či krůčcích, aniž byste museli ihned sáhnout po drastické eliminační dietě. Četba je svižná a najdete zde i užitečné tabulky potravin a nejrůznější recepty. Přeji příjemné čtení!“

Cecílie Jílková, spisovatelka a poradkyně pro výživu, autorka webu Najím se a zhubnu

 

„Kniha nabízí podrobný návod, jak odhalit příčiny ekzému a alergií, i jak příčiny odstranit a potíží se zbavit. Je přehledně členěna do čtyř konkrétních kroků, takže člověk ví, co je třeba udělat. Přesto je ponechán dostatek volnosti k samostatnému rozhodování. Variabilita, svoboda i důraz na vlastní zodpovědnost provázejí celou knihu.

Přístup Hanky Dvořák Farkačové ke zdraví a výživě mi je hodně blízký, i když se od mého v detailech liší. I přes odlišnosti, nebo právě pro ně, se mi Hančin ebook velice líbí. Jako jsme my lidé každý jiný, tak i naše bolístky mají odlišné příčiny a každému vyhovuje jiný přístup k věci, jiná osobnost lékaře, léčitele či „jen“ poradce nebo průvodce na naší cestě za zdravím. Hanka má veliký přehled odborníka i spoustu životních zkušeností. K tomu se přidává talent vše názorně vysvětlit a logicky podat.“

Hana Zapletalová, specialista v oblasti výživy a živé stravy, autorka knihy Nevšední gurmán, instruktorka směrů Body and Mind, autorka webu Zdraví v nás

 

„O tom, jak strašně důležité je, co do těla vpravím, jsem se jako těžký ekzematik přesvědčila ve svých 10 letech, kdy jsem se v podstatě učila znovu jíst. Správná výživa, která napomáhá tělu přestat útočit samo na sebe a podporuje jeho uzdravovací schopnosti, byla základním kamenem na mé cestě k uzdravení. A právě veškeré tyto cenné informace, které napomohly i mému uzdravení, Hanka přehledně vystihuje v tomto ebooku. Jasně ukazuje čtenáři, co a jak může pro své uzdravení ze začarovaného ekzémového kruhu udělat a že je možné začít v podstatě ihned. Kniha přijde vhod každému ekzematikovi, ať už jsou jeho problémy zatím jen mírné či už zcela neúnosné.“

Anežka Zelinková, vyléčená atopička

 

„Atopik, jako každý jiný člověk, může vést plnohodnotný život. Může cestovat, užívat si, rodinný život, dětství, mateřství nebo studium. Avšak pravděpodobně pouze v případě, že se odhodlá převzít odpovědnost za své zdraví a rozhodne se na něm pracovat jinak než pouhým zapíjením tabletek. Hana Farkačová dokáže prostřednictvím svého nového ebooku každého, kdo takové rozhodnutí učiní, doprovázet, inspirovat a povzbuzovat. Dává praktické tipy, upozorňuje na problémy, nabízí řešení. Je stručná, srozumitelná a svým přístupem i revoluční.“

Hana Moravčíková, spisovatelka, autorka knihy Učeň l'adu: Šest dní s Wimom Hofom

 

Informace obsažené v ebooku bych vám nikdy nezvládla předat v rámci jedné konzultace, a i kdyby ano, byla by to konzultace velmi dlouhá, drahá a bylo by těžké všechny informace dobře vstřebat. V ebooku získáte vše popsané, vysvětlené a dobře strukturované, abyste se v něm mohli snadno orientovat a k informacím se můžete kdykoliv vracet.

Kdybych tyhle informace měla na začátku své cesty, ušetřila bych si spoustu zoufalého hledání, času a bolestivých přešlapů. Zkraťte si cestu ke zdraví i vy!  

 

MÁM PRO VÁS PŘIPRAVENÉ BONUSY:

 -      ebook Minikuchařka aneb 17 nejlepších receptů od babičky v hodnotě 119 Kč

Obsahuje recepty na hlavní jídla, dezerty i polévky. Kombinuje různé intolerance a umožňuje snadnou individuální úpravu. Najdete v ní recepty bez lepku, bez mléka, bez vajec, bez masa, bez cukru, bez kakaa a bez ořechů. Kuchařka přináší úpravy klasických receptů s ohledem na různé intolerance a mnoho praktických rad od zkušených kuchařek.

 -      plakátek na ledničku a přehledné tabulky ke každému kroku

Nejdůležitější informace tak můžete mít při vaření každý den na očích.

 -      ozkoušené a snadné recepty na domácí obilná nemléka

Odpadne vám tak nejčastější otázka: Čím nahradit mléko?

 -      možnost emailového dotazování

Pokud vás po přečtení napadnou ještě další otázky, napište mi.  

 -      doživotní aktualizace

Pokud později získám další informace k tématu a rozhodnu se ebook aktualizovat, novou verzi vám automaticky pošlu na váš email.

 -      přístup do uzavřené FB skupiny

Uzavřená skupina na Facebooku přináší prostor pro sdílení, podporu a motivaci.

 

Abych získala všechny informace, které vám uceleně předávám v tomto ebooku, vynaložila jsem desítky tisíc korun a dlouhé roky studia. Psaním ebooku jsem strávila stovky hodin. Přesto je cena ebooku nižší než 1 hodina konzultace se mnou:

690 Kč

 

Ebook je možno zakoupit i v rámci Evropské unie a zaplatit v eurech. Mimo státy EU není z daňových důvodů možné ebook objednat, děkuji za pochopení. 

 

O AUTORCE

Bc. Hana Dvořák Farkačová od dětství trpěla atopickým ekzémem. V době dospívání prošla náročným procesem léčby, což otočilo její vnímání světa o 180°. Namísto potlačování příznaků se nyní zabývá hledáním příčin potíží, ve všech oblastech svého života.

Vyvinula poradenskou metodu 3x3, která pomáhá nacházet a řešit příčiny ekzému každého jednotlivce. O své zkušenosti se dělí prostřednictvím blogu, ebooků, přednášek a osobních konzultací. Věří, že každý člověk může být zdravý.


 

NEKUPUJTE EBOOK V PYTLI! :)

Než si koupím v knihu v obchodě, prolistuju jí, abych zjistila, jestli je to ta, kterou hledám. Nabízím i vám možnost nakouknout do ebooku ještě předtím, než si ho koupíte: Zadejte svůj email a já vám zdarma pošlu 15 stran jako ochutnávku.

 

Stahujte ukázku ZA EMAIL: Zadejte svůj email a já vám pošlu 15 stran jako ochutnávku!
Kliknutím na tlačítko souhlasíte se zpracováním osobních údajů a s následnou emailovou komunikací. Nebojte, vaše údaje jsou u mě v bezpečí.
Plnou verzi e-booku si můžete objednat na odkazu výše.