Do této restaurace mě přivedly společenské povinnosti. Slavili jsme v rodině promoci a po slavnostním obřadu byl naplánovaný rodinný oběd. Hledala jsem tedy místo v rozumné vzdálenosti od pražského Karolina, kde bychom se mohli najíst ve větším počtu a kde by i v obědové špičce zvládli vyjít vstříc náročným požadavkům speciální diety.

Kredenc mi doporučila maminka. Už při prvním telefonátu bylo znát, že s podobnými požadavky se tu sice setkávají prvně, jako profesionálové jsou však odhodláni vyhovět každému klientovi. Velmi vstřícná byla i komunikace s manažerem restaurace, který mi opakovaně volal, abychom si upřesnili stravovací možnosti a požadavky. Se stejnou vstřícností a profesionalitou jsme se pak setkali i při osobním kontaktu přímo v restauraci. Přestože byla zrovna obědová špička a nás přišla desetičlenná skupina, byla i naše nízkohistaminová specialita připravená ochotně a chutně. Doba čekání nebyla nijak nepřiměřená, ostatně zpříjemňovala nám ji vzorná péče obsluhy.

Jídlo přesně odpovídalo našim očekáváním i potřebám, potěšilo jazyk i oči. Návštěvu jsme si užili, ale je dlužno podotknout, že restaurace nemá dětský koutek, takže pokud se sem vypravíte s dětmi, hodí se mít s sebou nějaké vlastní herní prvky.

Ačkoliv jsme byli v této restauraci vůbec prvními hosty se zvláštními požadavky, místní personál jako skuteční profíci zvládli i tuto výzvu a po předchozí dohodě jsou připraveni obsloužit i další alergiky.

Pokud se tam vypravíte, pozdravujte od nás!

 

 

E-BOOK VÝŽIVA PŘI LÉČBĚ ATOPICKÉHO EKZÉMU
ANEB JAK SE PROJÍST KE ZDRAVÍ VE 4 PROMYŠLENÝCH KROCÍCH

  • Co jíst, co nejíst, jak jíst a proč.
  • Smysluplná úprava jídelníčku krok za krokem.
  • Účinné výživové nástroje pro obnovení zdraví a regeneraci kůže.
  • Jak se zorientovat ve světě zdravé výživy a najít svou vlastní cestu.
  • Eliminační dieta, kdy ji použít a na co si dát pozor.
  • Tipy pro výživu kojenců a batolat s atopickým ekzémem.
  • Jednoduchý domácí test potravinových alergií.