Do této restaurace mě přivedly společenské povinnosti. Slavili jsme v rodině promoci a po slavnostním obřadu byl naplánovaný rodinný oběd. Hledala jsem tedy místo v rozumné vzdálenosti od pražského Karolina, kde bychom se mohli najíst ve větším počtu a kde by i v obědové špičce zvládli vyjít vstříc náročným požadavkům speciální diety.

Kredenc mi doporučila maminka. Už při prvním telefonátu bylo znát, že s podobnými požadavky se tu sice setkávají prvně, jako profesionálové jsou však odhodláni vyhovět každému klientovi. Velmi vstřícná byla i komunikace s manažerem restaurace, který mi opakovaně volal, abychom si upřesnili stravovací možnosti a požadavky. Se stejnou vstřícností a profesionalitou jsme se pak setkali i při osobním kontaktu přímo v restauraci. Přestože byla zrovna obědová špička a nás přišla desetičlenná skupina, byla i naše nízkohistaminová specialita připravená ochotně a chutně. Doba čekání nebyla nijak nepřiměřená, ostatně zpříjemňovala nám ji vzorná péče obsluhy.

Jídlo přesně odpovídalo našim očekáváním i potřebám, potěšilo jazyk i oči. Návštěvu jsme si užili, ale je dlužno podotknout, že restaurace nemá dětský koutek, takže pokud se sem vypravíte s dětmi, hodí se mít s sebou nějaké vlastní herní prvky.

Ačkoliv jsme byli v této restauraci vůbec prvními hosty se zvláštními požadavky, místní personál jako skuteční profíci zvládli i tuto výzvu a po předchozí dohodě jsou připraveni obsloužit i další alergiky.

Pokud se tam vypravíte, pozdravujte od nás!

 

 

Zajímají vás možnosti výživy při léčbě atopického ekzému?
Uvažujete o změně jídelníčku, ale nevíte, jak na to?

Všechny informace najdete přehledně na jednom místě v ebooku
Výživa při léčbě atopického ekzému aneb
Jak se projíst ke zdraví ve 4 promyšlených krocích.

TO MĚ ZAJÍMÁ, CHCI VĚDĚT VÍC!