U mojej dcéry, Corinky, sa atopický ekzém prvý krát objavil, keď mala 5 mesiacov. U doktora som sa nedozvedela príčinu, prečo sa objavil.. vypísal jej krém na premasťovanie.

Číst dál...

Ahoj já jsem Ráďa,

mám dvě malé děti, které od malička trpěli atopickým ekzémem. Já jsem se ale nehodlala smířit s tvrzením lékařů, že je to dědičné a že když má ekzém jejich tatínek, tak oni ho budou mít také. Proto jsem pátrala dál a hledala i jiné možnosti… vyzkoušeli jsme toho opravdu hodně, od různých mastiček, přes hledání potravinových alergenů, změnu drogerie, homeopatii, až po kožní lékaře a mastičky s kortikoidy. Ale nic z toho nám úplně vyřešit ekzém nepomohlo, maximálně ho to na chvíli potlačilo, zlepšilo, ale brzy se vrátil zpět a kolikrát i v mnohem horší formě…

Číst dál...

Žít s ekzémem? Kdo má ekzém, nebo kdo má doma ekzematické dítě, moc dobře ví, že život s ekzémem je příšerný. Když se mi narodila dcera, obrátil se mi život na ruby, a to jsme ještě nevěděli, že nás brzy čeká boj s ekzémem.

Číst dál...

O metodě Cesta jsem slyšela už dávno, ale nijak mě v té době neoslovila. Zhruba před rokem mi ji ale nezávisle na sobě doporučily tři kamarádky a jedna mi dokonce půjčila knihu. Když jsem knihu dočetla, hned jsem se rozhodla, že to zkusím...

Číst dál...

V tomhle článku s vámi chci sdílet své zkušenosti a vychytávky, které mi pomáhaly užít si naplno cestování i v letech, kdy ekzém pokrýval většinu mého těla.

Číst dál...